KONST / Litografier / Färglitografi 11771011
nr 1177 1011
Helmut Mantel
(1925-1979), Sverige
Färglitografi, Helmut Mantel, osignerad med dedikation, Lapporten. Motivet: 56x80
Helmut Mantel, tysk-svensk bildkonstnär född 1925, död 1979.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 juli 2018
kl 18:34:24
29/6 23:26:52
Helmut Mantel
Läs mer om Helmut Mantel